• İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü
  • Misyon
  • Vizyon

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü 1991 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana Türkiye’nin önde gelen üniversite kulüpleri arasındadır. Her geçen yıl yükselen ivmesiyle birçok başarılı organizasyona imza atarak, firmalar ile üniversite öğrencileri arasında bir köprü vazifesi görmektedir.

Misyonumuz, geleceğin yönetici adaylarını aynı çatı altında toplayarak ortak projelere imza atmak, yaratıcılık ve takım çalışmasına yatkınlık özelliklerini geliştirerek iş dünyasına hazır bireyler haline getirmektir. İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen tüm organizasyonlar ve eğitimler, bu amaca ulaşmayı sağlayacak nitelikler taşımaktadır.

Vizyonumuz, üyelerimizin sosyal ve teorik bakımdan donanımlı, yetkin, girişimci ve sektörün ihtiyaçlarına göre yetişmiş bir şekilde mezun olmasını sağlamaktır. İşletme Mühendisliği Kulübü, üniversite öğrencilerinin her alandaki yetkinliklerini artırmanın yanında, firmalar ile üniversiteler arasındaki iletişimi en üst düzeye taşıma vizyonu doğrultusunda çaışmalarını sürdürmektedir.